Home » CAD

CAD

Pro snadnější konstrukční zapracování dodávaných prvků do Vaší projekce jsou připraveny pro jednotlivé prvky CAD soubory.

Odkaz CAD model naleznete u jednotlivých položek zboží. Tímto odkazem otevřete v samostatném okně novou stránku s patřičnou produktovou řadou.

V levé části stránky jsou situovány parametrické výběrové řádky. Volbou jednotlivých parametrů z nabízených možností dosáhnete plného určení požadovaného prvku. Objednací kód prvku (Part Number) se postupně modifikuje tak, jak měníte jednotlivé parametry ve výběrových řádcích.

Aktivací tlačítka Generate zvolené parametry promítnete do tvorby modelu, který se zobrazuje v pravé části okna. K správnému zobrazení modelu je třeba mít na PC instalován požadovaný Viewpoint Media Player. I bez tohoto prohlížeče je možno požadovaný CAD soubor stáhnout.

V záložce Download zvolte požadovaný formát pro 3D nebo 2D soubor a aktivací tlačítka Go připravíte soubor v tomto formátu. V následujícím kroku tento soubor na odkazu Click here to download přes pravé tlačítko myši a výběr "uložit odkaz jako" uložíte na požadované místo.