Web » NORSERVIS s.r.o. » Newsletter » Excelon Pro série 92 - mimořádná promoakce

Excelon Pro série 92 - mimořádná promoakce

Mimořádná Promo akce – prvky pro úpravu stlačeného vzduchu Excelon Pro série 92


Pro drobné zákazníky, ale i pro výrobce zařízení přinášíme jarní nabídku regulátorů tlaku, tlakových filtrů a maznic za zajímavé ceny. Kvalita Norgren a příznivá cena jsou hlavními devizami prvků ze série Excelon Pro 92. O pravdivosti těchto slov se mnozí z vás již sami přesvědčili . Líbivý vzhled, modulární systém umožňující sestavit libovolnou konfiguraci, snadná montáž, jednoduchá udržba. Výhodné může být řešení vstupů a výstupů integrovaným systémem uchycení hadic Push-in. Závitové řešení vstupů a výstupů lze zvolit tam, kde přímé napojení Push-in není ideální. Integrovaný malý manometr je kompaktně zabudován do plastové krytky regulátoru tlaku nebo filtr-regulátoru.


Mnozí z našich zákazníků se potýká s problémy nedostatečně kvalitního vzduchu ve svých koncových zařízeních, přestože mají v rozvodu tlakového vzduchu zařazené filtry?  S velikostí rozvodů tlakového vzduchu jsou tyto případy pravděpodobnější. Využijte naší akce a umístěte kvalitní filtr na vstupu do svých zařízení. S minimálními náklady ochráníte mnohem dražší pneumatické prvky před jejich poškozením, nebo alespoň nezkrátíte jejich životnost. Doplňte filtr o regulátor tlaku a dostanete základní plně funkční jednotku pro úpravu vzduchu. Doplnit jednotku o maznici doporučujeme v případech, kdy navazující zařízení striktně vyžaduje předmazaný vzduch, nebo kdy olej  byl v tlakovém vzduchu již dříve používán.


Projektujete nové zařízení a jste si vědom nutnosti použít regulátory tlaku, tlakové filtry, maznice, rozbočující prvky a jiné příslušenství? Prvky série Excelon Pro 92 uspokojí vaše požadavky. Konfrontujte své požadované parametry s možnostmi prvků Excelon Pro 92. Využijte pro svou projekční činnost dostupné CAD soubory těchto prvků. Modulární systém a jednoduchá montáž vám umožní i ve fázi realizace projektu provádět případné změny nebo doplňování.


Máte doma malý kompresor a tlakový vzduch využíváte pro nanášení barvy stříkací pistolí ? Není nic příjemného, když vaši práci pokazí několik kapek vlhkosti, která se společně s tlakovým vzduchem dostala až na nově stříkanou plochu. Akční ceny našich filtrů dovolí i drobným živnostníkům nebo kutilům povýšit kvalitu vzduchu na požadovanou úroveň.


Jednoduché úlohy vyžadují jednoduchá řešení. Právě takové řešení nabízí produktová řada Excelon Pro 92. Vyžádejte si nabídku !

 

 

Rádi zodpovíme vaše dotazy, NORSERVIS s.r.o.