Web » NORSERVIS s.r.o. » Newsletter » Newsletter - duben 2013

Newsletter - duben 2013

 

Dostává se k Vám první vydání našeho Newsletter.
 

Budeme Vám touto formou přinášet informace jak profesní, tak i jiné zajímavosti více nebo méně spojené s naší společností NORSERVIS a s regionem, ve kterém NORSERVIS působí.
 

Odbornými články Vás budeme seznamovat s jednotlivými skupinami prvků, s jejich funkcí a vhodným použitím. Podělíme se s Vámi nekriticky o zkušenosti získané při jejich používání, ať to již byly zkušenosti dobré, nebo méně pozitivní. Uvítáme, pokud se i vy prostřednictvím svých příspěvků podělíte s ostatními o své zkušenosti s použitím námi dodávaných prvků.
 

Rubrika Historie Vás provede historií vzniku a utváření se společnosti skrytou pod logem NORSERVIS. Pozastavíme se i u výrobků, které nepoznamenal čas a které již leta pracují v aplikacích uživatelů a bez zásadních konstrukčních změn stále spolehlivě plní svou funkci.
 

Newsletter bude tím místem, kde budete nacházet informace o změnách v nabízeném sortimentu – ukončení výroby prvků, modifikace výrobků, případně informace o nově zařazeném obchodním sortimentu.
 

A nakonec upoutávkami na regionální zajímavosti a aktivity se budeme snažit uvolnit Vaše pracovní nasazení a nasměrovat Vaši pozornost k východočeskému kraji, k regionálnímu působišti NORSERVIS -  Vašeho dodavatele pneumatických prvků pro mechanizaci a automatizaci.
 

 

NORSERVIS s.r.o.