Home » Obchodní zastoupení

Obchodní zastoupení

IMI International s.r.o. (Norgren)

výrobce a dodavatel širokého spektra prvků pro průmyslovou mechanizaci a automatizaci. Tam, kde končí centrální rozvod tlakové vzduchu, začíná prostor pro prvky Norgren - úprava vzduchu, ventily, pneumatické pohony, spojovací šroubení a trubky, prvky pro generování vakua a jeho využití. NORSERVIS s.r.o je nejvýznamějším distributorem Norgren. Přečtěte si více.

ROTOFLUX

Rotační spojky od specializovaného italského výrobce. Rotační spojky - prvky umožňující převod média ze statické do rotující části zařízení. Různá média, různé tlaky, různé otáčky, různý počet propojovacích kanálků. NORSERVIS s.r.o je autorizovaným distributorem rotačních spojek ROTOFLUX pro Českou a Slovenskou republiku. Přečtěte si více.

G.T. ATTUATORI

Pneumatické pohony průmyslových armatur jsou hlavním produktem italského výrobce. Kompletní sortiment jednočinných a dvojčinných pohonů včetně nástaveb s různými snímači koncových poloh tohoto výrobce můžete objednávat u NORSERVIS s.r.o. Přečtěte si více.

ALFA Valvole

Kulové ventily pro různá média, různé tlaky, závitové mezipřírubové nebo přírubové provedení, ručně nebo pneumaticky ovládané, to je sortiment italského výrobce ALFA Valvole, který je nyní můžete objednávat u NORSERVIS s.r.o. Přečtěte si více.

ASV Stübbe

Plastové kulové ventily, klapky, fitingy, průtokoměry i čerpadla vyrábí a dodává prostřednictvím NORSERVIS s.r.o. německý výrobce ASV Stübbe. Výrobky určené tam, kde běžné materiály nestačí odolávat agresivnějímu prostředí, nebo ztrácejí životnost vlivem koroze.

Gopa AB

Membránové a pístové pneumatické válce švédského výrobce. Tyto tvarově i parametricky specifické pohonné jednotky můžete objednávat u NORSERVIS s.r.o. Přečtěte si více.

Penta s.r.l.

Kulové kohouty Penta pro extrémní podmínky od italského výrobce můžete poptávat u NORSERVIS s.r.o.. Unikátní samomazný materiál PENTAFITE v kombinaci s kovovým těsněním umožňuje nasazení kulových ventilů do teplot až 700°C. Přečtěte si více.